Logo
Nevíte si rady? Zavolejte.
Volat Po-Pá 09:00-17:00
0 ks
za 0,00 Kč
Nákupní košík je prázdný
Potřebujete poradit? Neváhejte nás kontaktovat.

Vážení zákazníci,
Naše prodejna je v provozu, prosíme co nejvíce eliminovat platbu v hotovosti. Vydejní místo Semily je také v provozu, výdejní místo Náchod je v provozu a řídí se opatřením prodejny HorseFeed. Prosíme zákazníky, aby nosili roušky, případně i rukavice a chranili tím sebe i nás.

Informace o doručování zásilek:
Dopravce DPD - dříve Geis, doručuje i nadále, ovšem s následujícím opatřením.
1. Eliminujte co nejvíce platbu v hotovosti, kurýrovi můžete platit kartou, nebo rovnou při objednávce na našem eshopu můžete objednávku uhradit. Řidič přijde za den do kontaktu s několika desítky osob. Snažme se co nejvíce ochránit jeho zdraví. Jinak balíčky nebude mít kdo rozvážet.
2. Při převzetí zásilky mějte roušku, nebo šátek, šálu.., cokoli s čím si zakryjete ústa i nos. Řidič má právo odmítnout doručit zásilku, v případě, že nebudete mít ochrané pomůcky.
3. Výdejní místa na depech jsou všechna uzavřena. Nezadávejte osobní odběr na pobočkách dopravce - balík bude vrácen zpět
4. Moravské obce v karanténě (PSČ: 783 81,783 91,784 01,783 21, 783 22, 783 31) do těchto míst dopravce nedoručuje.

Přejeme Všem, aby toto období přečkali ve zdraví, byli ohleduplní k sobě i ke svému okolí, a co nejvíce zabránily šíření covid-19. Společně to zvládneme.

Moje rouška chrání Tebe, tvoje rouška chrání mě.

Newsletter
Budete dostávat emaily s Akcí a Novinkami.

2020 © Koňské Bylinky, všechna práva vyhrazena
Vytvořeno na Eshop-rychle.czEshop-rychle.cz