Logo
0 ks
za 0,00 Kč
Nákupní košík je prázdný
Potřebujete poradit? Neváhejte nás kontaktovat.
  1. Úvod
  2. Blog
  3. Pokračování - bylinkové směsi
30.03.2021
Komentáře (0)

Pokračování - bylinkové směsi

Bylinkové směsi

Míchání bylinných směsí nebylo jen otázkou prázdné díry na trhu. Opět to byla potřeba pro mého koně a koně mých kamarádů a známých. Cesta k míchání byla vlastně dost stejná, jako ta k míchání krmných směsí. Chtěla jsem něco, co se tenkrát nedalo sehnat. Chtěla jsem, aby můj kůň dostal to nejlepší, co mu může příroda nabídnout. Vždy a ve všem se snažím najít řešení šetrné a hlavně trvalé- vyřešit příčinu, ne jen zamaskovat důsledek.

První umíchaná směs byla na Kašel a nachlazení. Nejsilnější bylinky proti kašli v jednom sáčku. Vůně, kterou po uvaření čaje ucítí celé okolí. Nejen, že funguje, navíc díky tomuto složení koním chutná a ještě navíc při krmení inhalují.

Nedlouho po směsi na kašel přišly směsi na detoxikaci, ruku v ruce s imunitou (já je podávám v návaznosti na sebe, ale o tom zase příště).

Nyní už směsi míchá náš dodavatel a bylinný guru v jednom. Míchají se strojově, i když v začátcích naší spolupráce se míchaly ručně. Máme toho hodně společného – naše firmy a výroby rostou společně a je pro nás radostí (samozřejmě i dost velkou starostí) to celé sledovat a snažit se to uřídit ke spokojenosti všech.

Směsí je v současné době 17 druhů. Snažíme se pokrýt všechny neduhy, které vaše i naše koníky mohou trápit. Pamatuji si vznik každé z nich. Dlouhé hodiny bádání nad složením, konzultace s výrobou, strach o to, jestli koníkům bude chutnat a hlavně, jestli efekt bude takový, jaký si sama představuji a jestli naši zákazníci budou spokojení. To natěšení, jak směs vlastně z výroby bude vypadat - bude stejně krásná, jako mnou umíchaný „prototyp“? Naštěstí se na naše bylinkové kolegy mohu vždy spolehnout!

Tým Koňských bylinek také funguje jako první vlna ochutnávačů! Protože pokud chutnají čaje nám, musí chutnat zákonitě i našim koním! Navíc někteří členové týmu mají „svou“ směs neustále po ruce, třeba takové Močové cesty. 😊

Líbil se článek? Sdílejte ho s přáteli
Newsletter
Budete dostávat emaily s Akcí a Novinkami.

2021 © Koňské Bylinky, všechna práva vyhrazena
Vytvořeno na Eshop-rychle.czEshop-rychle.cz