Logo
Nevíte si rady? Zavolejte.
Volat Po-Pá 09:00-17:00
0 ks
za 0,00 Kč
Nákupní košík je prázdný
Potřebujete poradit? Neváhejte nás kontaktovat.
  1. Úvod
  2. VÝPRODEJ
  3. Bioveta - Atlet sirup pro psy a kočky 250 ml

Bioveta - Atlet sirup pro psy a kočky 250 ml

Složení: 100 ml sirupu obsahuje:Hydrolyzovaný kolagen     14 000 mgGlukosamin sulfát 2KCl      4 000 mgMSM (dimethylsulfon)         2 400 mgChondroiti... celý popis
Dostupnost
VÝPRODEJ
Běžná cena
417 Kč
380 Kč
330 Kč
bez DPH
ks
Číslo produktu:00866
Obsah:250ml
Kompletní specifikace

Složení:

100 ml sirupu obsahuje:

Hydrolyzovaný kolagen     14 000 mg
Glukosamin sulfát 2KCl      4 000 mg
MSM (dimethylsulfon)         2 400 mg
Chondroitin sulfát               2 400 mg
Kyselina hyaluronová            200 mg
Brusinkový extrakt                 120 mg
Extrakt z Boswellia serrata    100 mg

Pomocné látky:
fruktosa, sukralosa, polysorbát 20, kyselina citronová monohydrát, kalium sorbát, příchuť

 

Způsob a cesta podání:

K perorálnímu podání.
Doporučené denní dávkování:

Pes:     0–10 kg        2,5 ml
          10–20 kg           5 ml
          20–40 kg         10 ml
          40–60 kg         15 ml

Kočka:   2,5–5 ml  

Denní dávku podávejte přímo do tlamy nebo rozmíchanou v krmivu.

Délka podávání závisí na diagnóze a efektu přípravku. Při použití přípravku pro preventivní ochranu pohybového aparátu podávejte denně po dobu 3 měsíců, další měsíc vynechejte a opakujte 3 měsíční terapii. V případě použití při již diagnostikovaném poškození pohybového aparátu podávejte trvale.

Uchovávání:

Uchovávejte při teplotě do 25 °C. Chraňte před světlem a mrazem. Po 1. otevření spotřebujte do 3 měsíců. Uchovávat mimo dosah dětí.
Všechen nepoužitý veterinární přípravek nebo odpad, který pochází z tohoto přípravku, musí být likvidován podle místních právních předpisů.

Pouze pro zvířata.

 

Tento veterinární přípravek obsahuje optimální množství vysoce účinných chondroprotektivních látek, zajišťujících správnou funkci kloubů a pohybového aparátu. Přípravek se používá při zvýšených nárocích na pohybový aparát. Je vhodný též v období rekonvalescence po zranění nebo v období po prodělaném kloubním zákroku či operaci, kde použití přípravku vede ke zkvalitnění a prodloužení délky aktivního věku zvířete, k podpoře a obnově funkce pohybového aparátu.


Účinné složky veterinárního přípravku:

Kyselina hyaluronová je přirozenou součástí kloubní synoviální tekutiny. Pokles koncentrace kyseliny hyaluronové v kloubech vede ke zvýšenému namáhání kloubních chrupavek. Podávání hyaluronové kyseliny brání destrukci chrupavky a obnovuje její původní vlastnosti.

Glukosamin hraje významnou roli v metabolismu chrupavky. Stimuluje buňky chrupavky (chondrocyty) k syntéze proteoglykanů (základních stavebních složek chrupavky) a je hlavním substrátem pro jejich vznik. Glukosamin je aktivně přijímán chrupavkou. Podávání glukosaminu zpomaluje rozvoj už vzniklých degenerativních změn chrupavky.

Chondroitin sulfát je důležitou součástí kloubní chrupavky. Váže velké množství vody, čímž hydratuje chrupavku, podporuje vznik proteoglykanů a redukuje kolagenolytickou aktivitu. Podávání chondroitinu vede ke zpomalení destruktivních změn chrupavky, mírní bolesti kloubů, zlepšuje pohyblivost a mírní i průběh zánětu kloubu.

MSM obsahuje organicky vázanou síru, která působí na zpevnění vazů a šlach, potlačení zánětu a bolesti a na regeneraci a relaxaci svalů. Dále vykazuje silné antioxidační účinky.

Hydrolyzovaný kolagen je hlavní bílkovinou kloubní chrupavky. Zabezpečuje její pevnost a pružnost. Nedostatek kolagenu vede k poruchám hybnosti a postupným degenerativním změnám.

Brusinkový extrakt má silné antioxidační vlastnosti.

Extrakt z Boswellia serrata působí prostřednictvím inhibice enzymu 5-lipooxygenázy protizánětlivě a proti bolesti (podobně jako syntetická antirevmatika).

Balení:

250 ml

Zboží zařazeno v kategoriích
Newsletter
Budete dostávat emaily s Akcí a Novinkami.

2021 © Koňské Bylinky, všechna práva vyhrazena
Vytvořeno na Eshop-rychle.czEshop-rychle.cz