Pro základní funkčnost, zpříjemnění používání webu, analytické účely a v případě udělení souhlasu také pro účely cílení reklamy využíváme soubory cookies. Nastavení vlastních preferencí cookies můžete kdykoli upravit odkazem ve spodní části stránek.


Aktuality
Výstava Koní v Lysé nad Labem

Jako každý rok, v době konání výstavy Kůň, v termínu 20.9. - 22.9. 2019 máme naší prodejnu v Lysé nad Labem otevřenou v sobotu 21.9. od 9 do 14 hodin, těšíme se na Vaši návštěvu.

Pravidelné závozy

Pravidelné závozy uskutečňujeme na několika trasách.

Trasa Praha + okolí

Trasa střední Čechy

Trasa Liberec + Česká Lípa

Závozy vypisujeme na našich webových stránkách v sekci " Rozvoz krmiv + doprava"

Zároveň bychom Vás chtěli upozornit, že zavážíme v případě většího množství, které nelze poslat prostřednictvím našich přepravců Geis a GLS. 

Nové výdejní místo

Dne 2.9. 2019 jsme ve spolupráci s naší partnerskou firmou Horse Feed s.r.o. otevřeli výdejní místo v blízkosti Náchoda. Pobočka se nachází na adrese: Poříčská 532, Velké Poříčí. 

Otevírací doba pobočky:

Pondělí: 8 - 17

Úterý: 8 - 15

Středa: 8 - 17

Čtvrtek: 8 - 15

Pátek: 8 - 15

Sobota: dle telefonické domluvy

Podporujeme koňský útulek

Podporujeme útulek pro koně, Pinta - druhá šance, spolek pro opuštěná a týraná zvířata - nevybíráme finanční částky, ale použité věci na koně, ať už se týká čištění, podsedlovek, zimních, letních dek, apod. Zároveň můžete pro tyto zvířátka nakoupit i v našich prodejnách zboží, které koníkům rádi předáme. Veškeré dárky od Vás pro tyto zvířátka posíláme pravidelně do útulku. Pokud chcete něco tomuto útulku věnovat, stačí dát na naše prodejny, nebo při osobních závozech, nebo můžete zaslat na naší adresu Koňské bylinky, Čs. Armády 30, Lysá nad Labem. Koníci z útulku budou rádi a my děkujeme za pomoc.